Leman Dergisi

Son Dakika

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan F-16 açıklaması: Kullanamayacağımız ürünü niye alalım?

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu için New York'ta bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu F-16 görüşmeleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Elimizi kolumuzu bağlayan bir anlaşma içinde olmayız. Kullanamayacağımız ürünü niye alalım?" dedi.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Selahattin Demirtaş ve Selçuk Mızraklı İran’daki protestolara destek için saçını kazıttı

İran’da ahlak polisinin gözaltısı esnasında Mahsa Amini’nin yaşamını yitirmesinin ardından başlayan gösteriler devam ediyor. HDP’nin eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş ve hücre arkadaşı Diyarbakır’ın görevden alınan belediye başkanı Selçuk Mızraklı, İran’da gerçekleştirilen protestolara destek verebilmek adına saçını kazıttı.

Türk Eczacılar Birliği: Sesimizi duymazdan gelenlere meslektaşlarımızla tek yürek seslenmek için meydanlardayız

Türk Eczacılar Birliği (TEB), ekonomik tehdit altında olduklarını, en temel giderlerini dahi karşılayamadıklarını ve ecza depolarına borçlarını kredi çekerek ödemek zorunda kaldıklarını ifade ederek 16 ekim günündede Türkiye genelinde eylem yapacaklarını duyurdu.
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you

Dolandırıcıların yeni hedefi 4 milyonluk işsiz ordusu oldu!

Aralarında kamu görevlilerinin de yer aldığı 23 kişi kamuda 'iş bulma, tayin çıkartma ve ihale bağlama' vaadi ile vatandaşları dolandırdı. Dernekte çalışmakta olan dolandırıcılar vatandaşların duygularını istismar edebilmek adına 15 Temmuz hain darbe girişimini kullanmaktan da çekinmedi. Dernek duvarlarına 15 Temmuz'u anma adı altında görseller asıldı.

MİT TIR'ları davasında Can Dündar hakkında istenen ceza belli oldu

MİT TIR'larının durdurulması görüntülerinin yayınlanmasına yönelik olarak görülen davada mütalaasını açıklayan savcı, gazeteci Can Dündar hakkında 35 yıla kadar hapis cezası talep etti.

Büyük şirketlerin 35 milyar liralık borcuna yapılandırma

Ekim 2019-Şubat 2021 dönemi içerisinde büyük ölçekli 173 firma ile 35 milyar lira tutarında yeniden yapılandırma anlaşması gerçekleştirildi.