Yarından itibaren sinemalarda...

Yarından itibaren sinemalarda yer alacak olan filmleri sizler için derledik...

Yarından itibaren sinemalarda...

Yarından itibaren sinemalarda yer alacak olan filmleri sizler için derledik...

04 Temmuz 2019 Perşembe 16:58
Yarından itibaren sinemalarda...

Örümcek Adam Evden Uzakta

Yönetmen: Jon Watts

Senaryo: Steve Ditko ve Stan Lee'nin çizgi romanından Chris KcKenna ve Erik Sommers

Oyuncular: Tom Holland, Zedaya, Jon Favreau, Jake Gyllenhal, Samuel L. Jackson, Marisa Tomei, J.K. Simmons ve Chloe Smulders...

Film, arkadaşları ile gittiği okul gezisi sırasında gizemli bir görev üstlenmek zorunda kalan Spider-Man Peter Parker'a odaklanıyor.

Tolkien

Yönetmen: Dome Karukoski

Senaryo: David Gleeson ve Stephen Beresford

Oyuncular: Nicholas Hoult, Lily Collins, Colm Meaney, Laura Donnelly...

Film, Lord of The Rings serisi, The Hobbit, Silmarillion, Hurin'in Çocukları ve daha nice önemli edebiyat eserleriyle tanınan J.R.R. Tolkien’ın hayatını konu ediyor. İngiliz yazar, şair, filolog ve profesör unvanlı akademisyen JRR Tolkien'ın yetim kaldığı çocukluk döneminden itibaren yaşamını ele alıyor. Tolkien'in arkadaşlık ve aşkı keşfetme hikayesi anlatılırken, diğer yandan I. Dünya Savaşı Dönemi'nde yaşadıklarına da değiniliyor.

Kül En Saf Beyazdır

Yönetmen: Jia Zhangke

Senaryo: Jia Zhangke

Oyuncular: Tao Zhao, Fan Liao, Yi'nan Diao...

Filmde, Çin’in suç dolu yeraltı dünyasında yaşanmış, 2001’den 2017’ye kadar uzanan destansı bir aşk hikayesi anlatılıyor. Çin’de genç bir dansçı olan Qiao, şehrin gangsterlerinden olan Bin’e aşık olur. Qiao, çeteler arasında çıkan bir kavgada Bin’i korumak için ateş eder. Bu onun 5 yıl hapis yatmasına neden olur. Qiao, cezası bitip serbest bırakılınca Bin’e ulaşmaya çalışır.

İntikam

Yönetmen: Park Hoon-Jung

Senaryo: Park Hoon-Jung

Oyuncular: Seung-chul Baek, Kim Byung-Ok, Wook-sik Choi...

10 yıl önce, açıklanamayan bir olayın ardından hükümet tesisinden kaçan Ja yoon, hafızasını kaybeder. Yaşlı bir çiftin eve aldığı küçük kız, yıllar sonra parlak bir lise öğrencisi olur. Maddi sıkıntı içindeki ailesine yardımcı olmak için bir yarışma programına katılan Ja yoon, televizyonda görünmesinin ardından garip insanlarla karşılaşır. Onlar elbette kaybolduğu günden beri onu arayan Nobleman, Dr. Baek ve Bay Choi'dir. Sıradan bir lise öğrencisi gibi görünen Ja yoon'un hayatı artık tam bir kargaşaya dönüşmüştür.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol