Bugünden itibaren sinemalarda...

Bugünden itibaren sinemalarda yer alacak olan filmleri sizler için derledik...

Bugünden itibaren sinemalarda...

Bugünden itibaren sinemalarda yer alacak olan filmleri sizler için derledik...

28 Haziran 2019 Cuma 09:52
Bugünden itibaren sinemalarda...

LAUREL & HARDY

Stan & Ollie

Yönetmen: Jon S. Baird

Senaryo: A.J. Marriot'un “Laurel & Hardy - İngiltere Turnesi” kitabından Jeff Pope

Oyuncular: Steve Coogan, John C. Reilly, Shirley Henderson, Nina Arianda

Filmde, sinemanın siyah-beyaz devrinin ünlü komedi ikilisi Laurel ile Hardy olarak bilinen Stan Laurel ve Oliver Hardy'nin, 1920’li yıllarda beraber çalışmaya başlayarak yüzü aşkın filmde oynadıkları hayatlarının son döneminde çıktıkları İngiltere Turnesi sırasında yaşadıkları anlatılıyor.

YESTERDAY

Yönetmen: Danny Boyle

Senaryo: Richard Curtis ve Jack Barth

Oyuncular: Himesh Patel, Lily James, Sophia Di Martino, Ellise Chappel

Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Ancak her şey kötü gitse bile çocukluğundan beri yanında olan en yakın arkadaşı Ellie onu sonuna kadar desteklemeye devam eder. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyada kendisinden başka hiç kimse efsanevi müzik topluluğu The Beatles'ın varlığından bile haberdar değildir. Durumdan faydalanmaya karar veren Jack gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını kendisininmiş gibi söylemeye başlar. Amerikalı bir temsilci olan Debra’nın da yardımıyla şöhret basamaklarını hızla çıkar. Ancak yıldızı parladıkça, her zaman ona inanan Ellie’yi kaybetmeye başlar. Eski hayatından uzaklaşan Jack, geç olmadan ait olduğu yere geri dönmeli ve tek ihtiyacının aşk olduğunu kanıtlamalıdır.

ANNABELLE 3

Annabelle Comes Home

Yönetmen: Gary Dauberman

Senaryo: Gary Dauberman ve James Wan

Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Mckenna Grace, Madison Iseman

Şeytan ve cinlerin varlığını araştıran Ed ve Lorraine Warren çifti, oyuncak bebek Annabelle’in yarattığı yıkımı durdurmak için onu evlerine getirmeye karar verir. İçine cin giren bebeği evlerindeki eser odasına kapatan çift, onu kutsal bir camın arkasına koyar ve yardımını istedikleri bir rahibin kutsal duasıyla kapatırlar. Çift, artık her şeyin kontrolleri altında olduğunu düşünmektedir. Ancak alınan önlemler Annabelle’i durdurmaya yetmez. Annabelle odadaki diğer kötü ruhları uyandırır ve onlara yeni bir hedef verir: Warren çiftinin 10 yaşındaki kızı Judy ve onun arkadaşları...

ATEŞLE OYNAYANLAR

joueurs

Yönetmen: Marie Monge

Senaryo: Julien Guetta, Marie Monge ve Romain Compingt

Oyuncular: Tahar Rahim, Stacy Martin, Bruno Wolkowitch, Marie Denarnaud

Ella, babası Ivo’ya ait olan bir kafenin hem garsonu hem de yöneticisi olan genç bir kadındır. Abel adında bir adam ile tanışması, Ella’nın hayatının değişmesine neden olur. Genç kadın, Abel’in hayatına girmesi ile bilmediği bir dünyaya adım atar. Adrenalin ve paranın hüküm sürdüğü Paris’in kumar dünyasını keşfeden Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in karmaşık kişiliğinden etkilenmeye başlar. Yavaş yavaş bu dünyanın içine çekilen Ella, aşık olduğu adamın kalbini kazanmak için büyük bir oyuna dahil olur. Başlarda bir bahis olarak başlayan aşkları, zamanla genç kadın için zorlayıcı bir tutkuya dönüşür.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol