Bugünden itibaren sinemalarda...

Gösterime yeni giren filmlerden dikkate değer olanları sizin için derledik...

Bugünden itibaren sinemalarda...

Gösterime yeni giren filmlerden dikkate değer olanları sizin için derledik...

10 Mayıs 2019 Cuma 15:53
Bugünden itibaren sinemalarda...

Pokemon Detektif Pikachu

Yönetmen: Rob Letterman

Senaryo: Dan Hernandez. Benji Samit, Rob Letterman, Derek Connolly

Oyuncular: Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Bill Nighy, Ken Watanabe

Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim’e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.

Gölge Savaşçısı

Yönetmen: Zhang Yimou

Senaryo: Wei Li, Zhang Yimou

Oyuncular: Chao Deng, Ryan Zheng, Li Sun

Shadow, topraklarını korumak için zorlu bir mücadeleye girişen bir kralın hikayesini konu ediyor. Genç ve ne yapacağı kestirilemeyen bir kral tarafından yönetilen Pei Krallığı’nda, askeri kumandan içten ve dıştan tehlike ile karşı karşıyadır. Ancak onun gizli bir silahı vardır; gölge. Bu yöntem sayesinde, hem Pei’nin düşmanlarını hem de kralı kandırabilecektir. Takıntı haline getirdiği rakip krallığı ele geçirmeyi planlayan kumandan, bu zamana kadar hiç görülmemiş, baş döndürücü bir saldırı gerçekleştirmek için, eşi (gölge) ve iki krallığın da kralına yönelik bir planı uygulamaya başlar.

Adaletsiz

Yönetmen: S. Craig Zahler

Senaryo: S. Craig Zahler

Oyuncular: Mel Gibson, Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Tory Kittles

Başrollerinde Mel Gibson ve Vince Vaughn'un yer aldığı Adaletsiz, bir zanlıya uyguladıkları şiddet dolu görüntülerin medyaya yansıması sonucu açığa alınan iki polis memuru Brett Ridgeman ve Anthony Lurasetti'nin hikayesini anlatıyor. Brett ve Anthony açığa alındıktan sonra yolsuz kaldıklarında, suça bulaşacak ve adalet ile suç kavramları yer değiştirecektir.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol