Neresinden tutsanız elinizde kalacak bir yazıyla tekrardan beraberiz sayın seyirciler.

Şimdi efendim, bildiğiniz üzere IQ “intelligence quotient”in İngilizce kısaltılmışıdır yani Türkçe dememiz odur ki “zeka katsayısı” anlamına gelir. Penis ise latince ”kuyruk” anlamı taşır ki Türkçesi’nin kibarını yazarsak pipi olarak çevirebiliriz. Mevzumuz derin, zeka kasacağız diye kendimizi açık etmeyelim.

Geçen gün Leman HaBer’i Twitter’dan takip ederken (takip etmeyen yoksa hemen takibe alsın, çok güzel haberler var) bir takipçimizin yorumuna epey güldük, sonrası endişe ettik.

Haber şuydu; ”Üniversite sınavlarında gençlerimiz zeka fışkırtmış… 40 matematik sorusundan ortalama 3.7’sini doğru bilmişler. 25 Türk Dili ve Edebiyatı sorusunda ise başarıları katlanmış ve ortalamaları 4.9 olarak gerçekleşmiş.”

Dememiz odur ki; Eğitim Sistemi’ndeki devrimlerimiz işe yaramış. Sallasa 8 doğru bilecekken 4 doğru çıkarmak epey büyük olay.

Unutmadık efendim panik yok! Hemen yazıyorum. Takipçimizinde habere yorumu da şuydu:

”Ne bekliyorsunuz ki; dünyanın en zeki gorilinin IQ’su 84, Türkiye’nin ortalama zeka seviyesi 86…”

Az daha çabalarsak gorilin seviyesine düşmemize az kalmış.

Gorilin kim olduğunu tanımıyoruz. Bizim canımız ciğerimiz vatandaşlarımızı tanıyoruz. Yorumu yazan arkadaş gorili tanıyor mu onu da bilmiyoruz. Yorumu okuyunca biz kahkahayı koy verdik lakin aklımıza bir kurt düştü. Tabii; kurt düşmezse olmaz. Kurt düşmezse öyle yazar mazar, çizer mizer olamazsınız.

”Ulan dedik, ya daha geri zekalıysak?” diye başladık araştırmaya www.worlddata.info adlı bir internet sitesi var. Bu sitede aklınıza ne gelirse herbir şeyin dünya üzerinden ortalaması almış gavurlar.

Abuvvvv! O da ne? Daha akıllı çıktık ya laa! Türkiye’mizin IQ seviyesi 90 çıktı. 86 değilmiş. O, 4 puanlık artış var ya o 4 puan… Yeminle, ekip olarak ağlamaya başladık. Hemen kutlamalar başladı.

Tabii diğer milletlere bakıyoruz. Kim en zeki kim değil falan… Ehh işte fena yerde değiliz. Fakat bu Asyalı çekikler zeka olayında uçmuş gitmiş. Afrikalılar ve Latin Amerikalılar sürüm sürüm sürünüyor.

Adı biz de saklı bir hanım arkadaşımızda ”Aaa pipisi küçük olanın aklı büyük oluyor demek ki” deyiverdi. Çin, capon pipisi gördü mü, görmedi mi bilmiyoruz.

Hemen aynı siteden ”Dünya Penis Ortalamaları”nı açtık. Olay giderek Leman Bilimler Akademisi – Sosyoloji Bölümü araştırmasına döndü. Şimdi siz değerli bilim aşıkları için karşılaştığımız bilimsel olayı aktarıyoruz.

108 ve üstü IQ pointiyle Hong Kong, Kore Kardeşler, Çin, Capon, Tayvan falan tavan yapmış. Pipi boyunda ise yine aynı ülkeler 9-10 cm’lik devasa aletleriyle dünya sıralamasında en aşağıda… Yani aşağı tarafa gitmeyen kan direk beyine gitmiş. Zeka küplerimize başarılar diliyoruz. Herhalde pipi olmayınca Tandra Mandra – Kama Sutra olaylarına o sebeple girmişler.

Afrika’dan Kongo, Gana, Nijer, Kamerun, Gambia, Latin Amerika yöremizden Küba, Venezüella, Kolombiya ise penis boyu 19-20 cm averajında böyle ele avuca sığmayan cinsten, ”Düşman g.tüne” tabiri penisleriyle en tepeler.

Üzerine şarkılar yazılası penisleri olan abilerimizin memleketlerinin IQ seviyelerine baktığımızda en yükseği Küba 85 diğerleri 68’e kadar düşeni var. Beyine gidecek kanın nereye gitmiş olduğunu bildiğimizden mevzuyu zorlamıyoruz. Bizim takipçinin gorilinden aptal olanlar milletler var.

Zeka seviyesi araştırmasına göre orta sınıfta olan ve 90-92 arası değişen Türkiye, Yunanistan, Sırbistan, Bosna, Macaristan dolaylarının pipi boylarına baktığımızda 13-14 cm ile dünya ortalamasının orta seviyesinde.

Şimdi gelelim bilimsel, sosyolojik, seksolojik araştırmamızı alt-üst edenlere… Aha bu Avrupalı dangozlar yok mu? Bu Avrupalı Hanslar, Edward, Nicola modelleri… Sonuç olarak İsviçreli bilim adamı değiliz ama araştırmamız da bir kıymete binecekken… Neyse…

Özellikle Kuzey Avrupalılar olsun Almanı, Fransızı ve İtalyanı olsun bilimsel çalışmamızı iç eden bu nalet olası arkadaşlarımızın zeka seviyeleri 100-105 arası değişiyor. Kafa konusunda Asyalı çekiklerin hemen ardından ikinciler. Yine lanet olsun ki, pipi boyları da Afrikalı siyahi kardeşlerimizden aşağı değil 17-18 cm aralığında… Hem zeki, hem çevik!

Eee, bir bakıma aslında sosyolojik tespitlerimiz doğru olabilir. Amerika bunu araştırsın kardeşim! Tesis yok, tesis! Tesis olsa neler yapacağız!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol