İstanbul
gök gürültülü hafif yağmurlu

Kaçak gelin çok sosyal

Sivas'ta televizyon programında tanışarak evlendiği eşinin, iki çocuğu ile birlikte bu sefer internette tanıştığı başka bir adamla kaçtığını iddia eden şahıs karakola giderek şikayette bulundu.

Kaçak gelin çok sosyal

Sivas'ta televizyon programında tanışarak evlendiği eşinin, iki çocuğu ile birlikte bu sefer internette tanıştığı başka bir adamla kaçtığını iddia eden şahıs karakola giderek şikayette bulundu.

06 Aralık 2018 Perşembe 17:56
Kaçak gelin çok sosyal

Sivas'ta yaşayan ve nakliyecilik yapan Ali K. (28) 2013 yılında bir televizyon programı vasıtası ile tanıştığı N.K. ile aynı yıl içerisinde evlendi. Mutlu bir şekilde başlayan evlilikte çiftin biri kız, biri erkek olmak üzere iki çocukları oldu. Genç kadın bir hafta önce 3 ve 4.5 yaşında olan iki çocuğunu da yanına alarak iddiaya göre internet ortamında tanıştığı başka bir adamla kaçtı. Eşinin başka bir adamla kaçtığı bilgisini eşinin ailesinin de öğrendiğini ifade eden Ali K. şimdi iki çocuğunu geri alabilmek adına mücadele ediyor.

 2012 yılında yaşadığı köyden şehre taşındığını 6 ay sonra müzik kanalına numarasını verdikten sonra eşi ile tanıştığını anlatan Ali K. "Aileler tanıştıktan bir süre sonra evlendik. Evlendikten sonra iyiydik bir süre sonra kızım dünyaya geldi. Daha sonra oğlum dünyaya geldi. Oğlum doğduktan sonra daha da iyi olmaya başladık. Köye taşındım köyde biraz huzur vermediler. Geriye şehre tekrar taşınmak zorunda kaldım. İşlerim bozuldu. Son bir aydır huzursuzluk başladı, benden uzaklaşmaya başladı. Dövüşmem, tartışmam yok ağız dalaşı dışında bir şeyim olmadı. İki, üç defa evi bıraktım gittim kavga çıkmasın diye. Eşimin ailesi yüzünden cezaevine girdim, çıktım. Daha iyi oluruz diye işime dört elle sarıldım, yemedim, içmedim koşturmaya başladım" dedi.

"Kadın sığınma evine gidiyorum diye evden çıktı"

Ali K. "30 kasım'da beni arayıp 'psikolojim bozuk, ben kadın sığınma evine gidiyorum' diyerek evden çıktı. Ben ne yapacaksın diye sorduğumda 'Bir hafta çocuklarımla beraber kadın sığınma evinde kalıp geri evime döneceğim' dedi. Daha sonra da arayıp 'Antalya'ya sevgilimin yanına gidiyorum' diyerek telefonu yüzüme kapattı. Ailesinden aldığım bilgiye göre biriyle birlikteliği varmış, çocuklarımdan 5-6 gündür haber alamıyorum. Çocuklarımın can güvenliği yok. Çocuklarımın fotoğraflarını gönderdi kızımın sol gözünün altının simsiyah olduğunu fark ettim. Adliyeye ve karakola da gösterdim. Benim tek isteğim çocuklarım yanımda olsun. Ben başka bir şey istemiyorum" ifadelerini kaydetti.

 N.K. ise polise verdiği ifadesinde şiddet gördüğü için evi terk ettiğini dile getirdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol