Behzat Ç galası dün yapıldı

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı kült dizi tekrar başlıyor.

Behzat Ç galası dün yapıldı

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı kült dizi tekrar başlıyor.

25 Temmuz 2019 Perşembe 18:15
Behzat Ç galası dün yapıldı

Ercan Mehmet Erdem'in senaryolaştırdığı Behzat Ç karakterinin devamı olan dizinin galası Swissotel The Bosphorus'da gerçekleştirildi.


Uzun bir aradan sonra sevenleriyle Blu TV'de buluşacak olan dizi 3 sezon boyunca televizyonda yayımlanırken beğeniyle izlenmişti. Dizinin gösterimi öncesi, oyuncu ekibi basın mensuplarıyla ve sevenleriyle bir araya geldi.


 Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, seyircilerin neyi özlediklerini bulacaklarına dikkat çekerken, "Yönetmek bir işin hangi açıdan, nasıl çekileceğini göstermek değil. Yönetmen demek bir durumu yönetmen demek. Serdar Ağabey bu dizide zor olan durumu çok iyi idare etti ve ortaya da hepimizin özlemle beklediği bir iş çıktı. Seyirci de bırakmadı işi." dedi.


Erdal Beşikçioğlu, 6 yıl boyunca özlemle diziyi bekledikelrini dile getirirken, "Oynamayı, oynarken üretmeyi çok özlemişiz. Ustalıkları çok özlemişiz. Her bir oyuncu birbirine bu özlemle baktığı zaman ortaya çok enteresan bir iş çıkmış. Usta bu zor durumu çok iyi idare etmiş." ifadelerini kullandı.


Belçim Bilgin de dizide yer alacak yeni yüzlerden, sezon sonu giriş yapacağını belirten Bİlgin, "Sadece küçük bir 'ce' deyip, öbür sezona tam anlamıyla gireceğim. Bir pavyon şarkıcısı olduğumu söyleyebilirim. Gerisi bana ve size sürpriz olsun." dedi.


Senarist Ercan Mehmet Erdem, geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezon da hikayenin benzerlikler taşıdığını vurguladı,  "Dizinin uzun süredir devam etmesini düşünüyorduk ama bir adım gerekiyordu. Bu adım gelince insan motive oluyor. Motivasyon da çok kısa bir süre önce başladı. Bir sene bile önce geçmişi yoktur bu sezonun. Başladık çok heyecanlı ve keyifli oldu hem yazım süreci hem çekim süreci. 9 bölüm gözümüz açıp kapayıncaya kadar bitti."


Aksiyon, macera, polisiye ve suç türlerini içerisinden barından dizi, bugünden itibaren 9 bölüm olarak BluTV'de izleyici karşısına çıkaca

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol