Galeri

Fatih Terim rekora koşuyor

Süper Lig'de üst üste 8 maç kazanan Galatasaray, Fatih Terim döneminin rekoru olan 9 galibiyeti kırmayı hedefliyor.

‘Devlet televizyonuna çıkarılan Osman Öcalan, şehitlerimizin katilidir’

Bölücü terör örgütü PKK’nın elebaşı olan Abdullah Öcalan’ın kardeşi ve örgütün silahlı kanadının eski yöneticileri arasında yer alan Osman Öcalan’ın 23 Haziran gününde gerçekleştirilen İstanbul seçimi öncesinde TRT’ye çıkarılmasına en sert tepki 74 askeri şehit edilen emekli Kurmay Albay Erdal Sarızeybek’ten geldi. Sarızeybek, “Devlet televizyonuna çıkarılan Osman Öcalan, şehitlerimizin katilidir” dedi.

ODTÜ'lü İrem'in kaza anı kameralara yansıdı…

Elim kaza anın video görüntüsü ortaya çıktı.

CHP’den duygusal Öğretmenler Günü filmi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 24 Kasım 2018 Öğretmenler Günü için yaptığı film göz yaşarttı.

Son Dakika

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan F-16 açıklaması: Kullanamayacağımız ürünü niye alalım?

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu için New York'ta bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu F-16 görüşmeleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Elimizi kolumuzu bağlayan bir anlaşma içinde olmayız. Kullanamayacağımız ürünü niye alalım?" dedi.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Selahattin Demirtaş ve Selçuk Mızraklı İran’daki protestolara destek için saçını kazıttı

İran’da ahlak polisinin gözaltısı esnasında Mahsa Amini’nin yaşamını yitirmesinin ardından başlayan gösteriler devam ediyor. HDP’nin eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş ve hücre arkadaşı Diyarbakır’ın görevden alınan belediye başkanı Selçuk Mızraklı, İran’da gerçekleştirilen protestolara destek verebilmek adına saçını kazıttı.

Türk Eczacılar Birliği: Sesimizi duymazdan gelenlere meslektaşlarımızla tek yürek seslenmek için meydanlardayız

Türk Eczacılar Birliği (TEB), ekonomik tehdit altında olduklarını, en temel giderlerini dahi karşılayamadıklarını ve ecza depolarına borçlarını kredi çekerek ödemek zorunda kaldıklarını ifade ederek 16 ekim günündede Türkiye genelinde eylem yapacaklarını duyurdu.
- Advertisement -spot_imgspot_img

You might also likeRELATED
Recommended to you

IQ seviyesi ile penis boyu ters orantılı mı?

Neresinden tutsanız elinizde kalacak bir yazıyla tekrardan beraberiz sayın...

MİT TIR’ları davasında üç sanık hakkında hapis cezası

Adana ve Hatay’da MİT’e ait olan TIR’ların durdurulmasına yönelik ana davadan dosyası ayrılan yedi sanığın Yargıtay’da yargılandığı söz konusu davada karar açıklandı. Üç sanığa 15 yıl 10’ar ay hapis cezası verildi, dört sanık hakkında ise beraat kararı verildi.

Kemal Kılıçdaroğlu: 20 Temmuz Sivil Darbe sürecinin bir sonucudur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Enis Berberoğlu'nun milletvekilliğinin düşürülmesi, içinde yaşadığımız 20 Temmuz Sivil Darbe sürecinin bir sonucudur, millet iradesinin yok sayılmasıdır. Adaleti, hakkı ve hukuku sağlamak için demokrasi mücadelesine devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. CHP Grup Başkanvekilleri Özel ve Altay'dan da tepki geldi.